A może betonowe meble?

2 komentarze

Meble

Beton choć jak wiadomo to stricte budowlany materiał został doceniony również w meblarstwie. Nowoczesne aranżacje wnętrz coraz śmielej wykorzystują meble betonowe. Zobaczmy, co tak naprawdę możemy kupić i zmienić na przykład w salonie.

 

Szukasz oryginalności – wybierz betonowe rozwiązanie

 

Kolekcje propozycji mebli z betonu zadziwiają. Nowoczesne rozwiązania są coraz to bardziej zaskakujące. Są oryginalne. Z czasem się do nich przyzwyczajamy. Tak właśnie sprawa ma się z betonowymi rozwiązaniami. Salon, a w nim stolik kawowy z blatem betonowym to więcej niż awangardowe podejście do aranżacji. To nowość, która zasługuje na szczególne zainteresowanie osób, które do mody wnętrzarskiej podchodzą śmiało i otwarcie.

 

Dlaczego właśnie beton?

 

W przypadku mebli betonowych beton wykorzystywany jest najczęściej jako materiał na blaty. Nie ma się co temu dziwić, bo jest on przecież wytrzymały, odporny na wysokie temperatury, nie jest drogim materiałem. Co więcej, może być barwiony, dlatego we wnętrzach zaczyna coraz częściej gościć nie tylko na ścianach.

W jakim stylu meble betonowe?

 

Trudno nie domyślić się, że stylem, w którym beton sprawdza się najlepiej jest surowy styl loftowy. Industrialna przestrzeń kocha takie rozwiązania. Jeśli mówimy o betonowych blatach, mamy na myśli stoliki kawowe w salonie, oraz kuchenne blaty w kuchniach urządzonych w minimalistycznym stylu. Beton sprawdza się doskonale jako materiał dla konsoli łazienkowych. Nie zapominajmy o dekoracjach betonowych, które dopełnią surową aranżację.

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *